Марушевську офіційно звільнили з посади голови Одеської митниці

Юлія Марушевська опублікувала наказ про своє звільнення з посади керівника Одеської митниці
Depo.Влада
5 грудня 2016 19:34
ФОТО: depo.ua

Відповідний наказ Марушевська опублікувала у "Фейсбуці", передає Depo.ua.

"Наказ про моє звільнення. Йому передувало 5 доган (які прем'єр Гройсман безуспішно доручав скасувати), оголошення неповної службової відповідності і моя заява про звільнення, коли стало остаточно зрозуміло, що в Києві ніхто не збирається реформувати митницю", - написала вона.

"Звичайно, чоловіча і чиновницька "гідність" поціновувача лондонських квартир не дозволила йому змиритися з моєю заявою "за власним бажанням". Напевно "службова невідповідність" від пана Насірова є найкращою оцінкою моєї роботи на цій посаді, бо ні на секунду не могла б уявити свою відповідність їхнім корупційним стандартам", - заявила екс-голова Одеської митниці.

"Що ж це заслужена оцінка від тих людей, які на своїх посадах мали би бути взірцем чесності та підвищувати довіру громадян і бізнесу до державних інституцій, а натомість використовують їх для власного збагачення, скуповують нерухомість за кордоном, використовують офшори для своїх оборудок, тримають у готівці чарівним чином набуті мільйони доларів та євро", - наголосила вона.

"Попри звільнення, продовжу докладати зусиль для втілення реальних змін у державній системі та викриватиму і надалі спроби високопосадовців імітувати реформи, якими вони відволікають нас від збереження чинних схем розкрадання і руйнування країни", - підсумувала Марушевська.

Нагадаємо, що 14 листопада керівник Одеської митниці Юлія Марушевська подала у відставку.

Вона була призначена керівником Одеської митниці в жовтні 2015 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада