Мартиненко порадив Ситнику "не дружити" з Лещенком

Екс-нардеп України Микола Мартиненко відреагував на заяву глави НАБУ Артема Ситника про його можливу примусову доставку на допит
Depo.Влада
12 січня 2016 16:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Цензор.НЕТ".

"Перебуваючи в Швейцарії, з сумом і здивуванням ознайомився з інформаційним повідомленням прес-служби Національного антикорупційного бюро України", - зазначив Мартиненко.

"У ньому глава цього бюро пан Ситник загрожує мені примусовим приводом на допит і висловлює дивні припущення щодо того, чи боюся я правоохоронних органів, і правоохоронних органів якої саме країни я боюся більше. Важко уявити, щоб подібні висловлювання прозвучали з вуст керівництва швейцарської прокуратури, з якою я мав можливість спілкуватися у зв'язку з необгрунтованими звинуваченнями ЗМІ на свою адресу, або будь-якого іншого правоохоронного органу будь-якої з цивілізованих європейських держав", - підкреслив екс-депутат.

У зв`язку з цим Мартиненко дав кылька порад Ситнику.

"Звертаюся до пана Ситника: Артем, не варто прагнути, щоб вас боялися, і не слід нікого лякати. Краще нехай вас люблять і поважають, лайкають ваші пости в соціальних мережах, а школярі нехай роблять з вами селфі на свої гаджети. Така психологічна атмосфера допоможе вам краще налаштуватися на виконання свого головного завдання - професійну організацію роботи важливого і прогресивного органу, яким є очолюване вами антикорупційне бюро", - закликав директора НАБУ екс-депутат.

Також Мартиненко додав, що якщо "наше публічне спілкування з паном Ситником набуло (за його ініціативою) особистий характер, дозволю собі ще одну пораду: Артем, обмежте ваше спілкування з народним депутатом Сергієм Лещенком - він явно вчить вас поганому - і не перетворюйте очолюване вами бюро у філію інтернет-сайту "Українська правда".

"Повірте, ваші європейські колеги не в захваті від такої вашої публічності і щиро і неприємно нею здивовані - чув це безпосередньо від них", - повідомив Микола Мартиненко. Ви самі казали, що "необґрунтовані скарги парламентарії пишуть в іміджевих цілях". Додам до цього - іноді ці цілі бувають цілком матеріального характеру ", - нагадав колишній глава парламентського комітету з ПЕК.

"І, нарешті, я запевняю главу Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника в тому, що я ні в якому разі його не боюся, а зовсім навпаки - глибоко поважаю і сприяю його діяльності. На 18 січня заплановане моє спілкування з детективом бюро, і я переконаний, що разом ми знайдемо відповіді на всі важливі питання, які ставить перед нами небайдужа громадськість в особі народного депутата Лещенко та окремих інтернет-ЗМІ".

І неважливо, що Сергій Лещенко всього лише найнятий інформаційний кілер - на поставлені ним запитання нам з паном Ситником доведеться шукати відповіді разом у визначеному законом порядку, як це прийнято в цивілізованому світі. Упевнений, разом з Артемом Ситником побудуємо Європу в Україні! ", - додав  Мартиненко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада