Мартиненко каже, що постраждав через лобіювання американської фірми

Народний депутат від "Народного фронту" Микола Мартиненко заявив, що сьогодні подасть заяву про складання свого депутатського мандату
Depo.Влада
1 грудня 2015 11:35
ФОТО: depo.ua

Свій крок він пояснив бажанням припинити політичні спекуляції через його статус політика та депутата, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу нардепа.

"Я хочу припинити політичні спекуляції через мій статус політика та депутата. І буду доводити свою непричетність до будь-яких зловживань як звичайний громадянин. Також зроблю все, щоб висвітлити роль кожного з учасників цієї брудної кампанії", - підкреслив Мартиненко. Він пообіцяв зробити все, щоб у залі були необхідні 226 голосів.При цьому він закликав голову Ради, регламентний комітет і нардепів підтримати його рішення наступного пленарного тижня.

Мартиненко також заявив, що "проросійські олігархічні кола", які ведуть проти нього дискредитаційну кампанію, переслідують дві мети.

По-перше, за його словами, що стосується політичного аспекту, то "йдеться про загальну дестабілізацію ситуації в країні, зміщення прозахідного уряду, перевибори і реванш проросійських сил". 

По-друге, зазначив Мартиненко, йдеться про економічні інтереси олігархів, не згодних із його діями як голови парламентського комітету з ПЕК. "Я багато
років послідовно відстоюю зменшення енергозалежності України від Росії. Сьогодні Україна майже повністю відмовилась від закупівлі російського газу і закуповує паливо в Європі за нижчими цінами", -  відзначив нардеп.

Він також нагадав, що відстоював перехід з російського на американське ядерне паливо фірми Westinghous. "Я домігся ухвалення поправки до закону про ринок газу, за якою у олігархів держава відібрала контроль над облгазами, а найбільший власник облгазів в країні - Фірташ", - заявив Мартиненко.

Нагадаємо, 30 листопада  Мартиненко заявив про намір скасти депутатський мандат.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада