Мартиненко хоче разом з Саакашвілі злітати до Грузії та Швейцарії

Нардеп від "Народного фронту" Микола Мартиненко пов’язує звинувачення на свою адресу з боку Михайла Саакашвілі з намаганнями того зайняти посаду прем’єра
Depo.Влада
5 листопада 2015 15:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу депутата.

"Це коли дуже хочеться, але прямо заявляти про прем’єрство він не може", - відреагував народний депутат.

"Саакашвілі любить гучно піаритись, але в Одесі серйозних результатів немає, хоча в нього вся повнота влади, включаючи силовиків. Вибори мера він теж програв. Скоро одесити почнуть запитувати його, "так де обіцяні кардинальні зміни?". Тому Саакашвілі націлився евакуюватись до Києва, в уряд. Звідси така агресія щодо Арсенія Яценюка, звідси спроби дискредитувати прем’єра і його однопартійців", - сказав Микола Мартиненко.

"Саакашвілі – майстер гучних звинувачень. Але "таємний уряд", "тіньові фігури" і "виклики на допит" існують лише у хворобливій уяві пана Саакашвілі, - зазначив Мартиненко. "Навіть не знаю, яку маячню я почую про себе наступного разу. Мабуть, що на сніданок я п’ю кров немовлят і запиваю контрабандним грузинським вином", - припустив він.

"З такими ж "підставами" можна сказати, що Саакашвілі очолив корупцію і організовану злочинність в Одеській області. І формує там тіньовий уряд у складі патологічних нероб з липовими дипломами, фотомоделей та юних філологінь. А що? Звучить так само гучно", - зазначив депутат. Він прогнозує "продовження істерик Сакашвілі і придумування ним все нових звинувачень".

Мартиненко також наголосив, що брехнею є заява Саакашвілі про нібито виклик його на допит до Швейцарії. "Спеціально для пана губернатора повторю: правоохоронні органи в жодній країні не висували мені підозр чи якихось претензій. Якщо до мене будуть питання – я ні від кого не ховаюсь і на всі питання відповім. Більше того: пропоную Саакашвілі разом злітати до Швейцарії і до Грузії, якщо він такий хоробрий. Побачимо, у кого з нас будуть проблеми. І як зустрінуть Саакашвілі на його батьківщині", - запропонував Мартиненко.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі в інтерв'ю брюссельському виданню Politico звинувати Арсенія Яценюка у створенні "тіньового кабінету міністрів", який представляє бізнес-інтереси, у тому числі Мартиненка, проти якого в Швейцарії порушено кримінальну справу.

"Ми повинні перезавантажити цей уряд. Ми повинні боротися з тіньовою владою ... тіньовими фігурами, які через уряд впливають на нафтові та газові компанії. Останнім часом вони зробили величезні перестановки в нафтовій і газовій галузі, і це все у відповідності з планом Мартиненка, а не міністра енергетики", - зазначив одеський губернатор.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада