Маріупольські депутати вже не вважають РФ агресором, а «ЛНР» і «ДНР» - терористами

З рішення Маріупольської міськради, яка 27 січня визнала Росію країною-агресором, а «ЛНР» і «ДНР» - терористами, зникли ключові слова
Depo.Влада
29 січня 2015 07:49
ФОТО: depo.ua
Маріупольські депутати вже не вважають РФ агресором, а «ЛНР» і «ДНР» - терористами
Маріупольські депутати вже не вважають РФ агресором, а «ЛНР» і «ДНР» - терористами

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт 0629.

Згідно з інформацією, увечері 27 січня на сайті міськради з'явилася інформація: Маріупольська міська рада визнала Росію країною-агресором.

«Але вночі щось трапилося, і мер Маріуполя разом із секретарем міської ради змушені були зробити деякі маніпуляції», - зазначає видання.

В остаточному документі, розміщеному вже вранці 28 січня на сайті міськради, про Росію не було жодного слова. «Зате в ньому називається якась дивна агресія зі Сходу», - йдеться в повідомленні.

Повністю рішення звучить так: «Про визнання агресії зі Сходу і затвердження порядку визнання організацій терористичними».

«Пізніше зникло і слово «Схід», мабуть, щоб китайці не прийняли на свій рахунок», - зазначає 0629.

Зникло не тільки слово «Росія», але й назва самопроголошених «республік».

«Тобто тепер абсолютно незрозуміло, кого ж у Маріуполі хочуть вважати терористами, а кого - агресором», - зазначає видання.

Так виглядає документ після низки «правок»:

Журналісти повідомили, що в редакції є диктофонний запис обговорення питання міськрадою. Вони також підкреслюють, що в сесійній залі на той момент були присутні 52 депутати, у тому числі і представники КПУ.

І всі вони одноголосно підтримали пропозицію нардепа Ігоря Решетняка поставити питання на голосування.

Як відомо, у результаті обстрілу Маріуполя 31 мирний житель загинув і понад 100 отримали поранення.

СБУ оприлюднила перехоплену розмову ватажків терористів т. зв. «ДНР», які планували здійснити обстріл Маріуполя, а також запис, який є доказом того, що 24 січня місто цілеспрямовано обстрілював артдівізіон Росії.

А вже 27 січня депутати Маріупольської міськради слідом за Верховною Радою проголосували за визнання РФ країною-агресором, а «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.