Маріупольська міськрада одноголосно визнала Росію агресором

Депутати Маріупольської міськради слідом за Верховною Радою засудили агресію Російської Федерації і визнали «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями
Depo.Влада
27 січня 2015 18:32
ФОТО: depo.ua
Маріупольська міськрада одноголосно визнала Росію агресором
Маріупольська міськрада одноголосно визнала Росію агресором

На сесії міськради депутат Олександр Ярошенко заявив, що Верховна Рада прийняла рішення про те, що Росія - це країна-агресор і запропонував депутатам міськради підтримати це рішення, повідомляє depo.ua з посиланням на 0629.

Його підтримав депутат Ігор Решетняк.

Мер Маріуполя Юрій Хотлубей виніс питання на голосування, всі одноголосно засудили агресію Росії і визнали «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні, 27 січня, Верховна Рада 271-м голосом визнала Росію країною-агресором, а «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями. Відзначимо, що за дане рішення не проголосували нардепи від Маріуполя. Зокрема, Сергій Тарута та Сергій Матвієнков на сесії були відсутні. Крім того, дане рішення не підтримав жоден із членів «Опозиційного блоку», куди входять і вихідці з Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, 24 січня бойовики обстріляли Маріуполь з «Градів» та системи «Тюльпан»: 30 людей загинули, близько 100 отримали поранення.