Марчук звинуватив Порошенка у провалі зовнішньої політики

Поки російський президент Володимир Путін налагоджував відносини з Європою, український президент перебував з робочим візитом у Малайзії і Індонезії
Depo.Влада
11 серпня 2016 09:38
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" екс-міністр оборони, екс-прем'єр, колишній очільник СБУ Євген Марчук, передає depo.ua.

"Коли Путін зробив таку заяву? На другий день після домовленостей з Ердоганом. Хто і що було головною перешкодою для Путіна в Чорному морі, в Босфорі, в Дарданеллах і в Сирії? Туреччина, а тільки потім НАТО. Чи вдалим був візит Путіна в іншу країну НАТО Словенію? Вдалий. Домовився Путін про зустріч з Прем'єром Великої Британії - однією з провідних країн НАТО? Так, це мало ще про що говорить. Але домовився? Домовився. Коли Путін активно займався Європою, де в цей час перебував наш Президент і вся наша дипломатична команда? Правильно - дуже далеко від Європи", - написав Марчук.

За його словами, "візит (у Малайзію, Індонезію, - ред.) дуже важливий", але він задає риторичне питання: "Що сталося за цей тиждень в Європі з точки зору базових інтересів України?"

"Я вже не питаю про те, хто перший в Україні відреагував на таке багатозначне, а по суті провокаційно-обвинувальну заяву Президента РФ Путіна на адресу України? Всі знають? Це поки тільки питання", - написав Марчук.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада