Марчук, запевняє, що Рамкова угода унеможливить "сюрпризи" з боку бойовиків

Умови, прописані в недавно підписаній у Мінську Рамковій угоді про розведення сил і засобів на Донбасі, дозволяють сторонам самостійно контролювати територію (завдяки передбаченій дистанції в 1 км), у тому числі вогневими засобами, а також роблять неможливими "сюрпризи" з боку бойовиків
Depo.Влада
27 вересня 2016 16:55
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав представник України у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук, передає depo.ua.

Він також підкреслив, що, згідно з документом, сторони повинні відводити війська від лінії зіткнення одночасно і під контролем з боку ОБСЄ. Моніторинг за цими ділянками ОБСЄ буде здійснювати цілодобово, включаючи нічний час.

"У разі будь-яких порушень (всі вони детально виписані) однією із сторін у будь-який час проводиться комплекс заходів ОБСЄ, СЦКК (вони також виписані), аж до термінового повернення військ на вихідні позиції", - підкреслив Марчук.

Нагадаємо, 21 вересня  Тристороння контактна група у Мінську на засіданні підписала рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Вона передбачає створення трьох зон безпеки, площею не менше 2 на 2 кв км кожен, у населених пунктах Золоте, Петровське та Станиця Луганська. Документ передбачає деескалацію в районі лінії зіткнення і фактично створює умови, в яких стрілецька зброя не може використовуватися для обстрілів. Згодом угоду підписали і ватажки терористів. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада