Марчук сказав, чи існує в Україні "тіньовий уряд"

В Україні не існує тіньового уряду або так званої стратегічної дев'ятки

Про це журналістам у Києві сказав колишній прем'єр-міністр і голова СБУ, представник Києва в підгрупі з питань безпеки на Донбасі Євген Марчук, інформує Depo.ua.

"Може хтось і вважає, що в Україні існує тіньовий уряд, але ні. Справа у тому, що будь-які рішення у цій сфері мають бути частково секретні, але в кінці вони мають бути публічними. Вони мають бути зрозумілими. Можливо є якась консультативна, підготовча, експертна група, адже тут немає однозначного рішення, як Україні поводити себе", - сказав Марчук.

Нагадаємо, представник уряду у Верховній Раді, нардеп Вадим Денисенко спростував наявність будь-яких "стратегічних дев'яток", які начебто вирішують усі питання за членів Кабміну, і якихось секретних, екранованих приміщень, бункерів, в яких ця міфічна "дев'ятка" збирається.

Довідка: "Стратегічна дев'ятка" - за даними ЗМІ, це група впливових українських політиків, що приймає всі ключові рішення в країні.

У неї входять президент Порошенко, колишній і нинішній прем'єри Яценюк і Гройсман, голова МВС Аваков, спікер Ради Парубій, голова РНБО Турчинов, генпрокурор Луценко, глава адміністрації Порошенко Райнін і "сірий кардинал" БПП Кононенко.

Зустрічі "дев'ятки" відбуваються в адміністрації президента.

фото: facebook.com/marchuk.yevgen

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна