ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Маломуж розповів, чого домагається Путін через Гризлова

Колишній керівник зовнішньої служби розвідки України Микола Маломуж розповів про сценарій, який намагається втілити Росія
Depo.Влада
15 січня 2016 11:25
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в ефірі телеканалу NewsOne, передає depo.ua.

"Я знаю всі механізми дії і позицію президента Росії, керівництва РФ. А Гризлов - це уповноважений Путіна, який чітко доносить його позицію: визначення автономного або федерального статусу Донбасу, відповідно, внесення змін до Конституції України і проведення виборів під егідою РФ без закриття кордону. Все націлене на цей формат. Для цього орієнтований президент України і він намагається зовні щось зашифрувати начебто під самоврядування", - сказав Маломуж.

"Не дивлячись на той сценарій, який озвучив Гризлов, Кучма і президент України, вони (Росія) йдуть за своїм сценарієм", - додав колишній керівник служби розвідки.

Він також зазначив, що наразі Росія намагається змусити лідерів ЄС, зокрема керівників Франції та Німеччини, а також США згодитися на її сценарій. "І Захід вже готовий в деякій мірі піти на поступки Росії - згодитися на вибори з амністією бойовиків. І від представників Заходу я вже чую, що треба вже закрити цю тему, бо є більш важливіші теми - глобальна криза", - підкреслив Маломуж.

За його словами, у перспективі, Росія хоче заморозити конфлікт на Донбасі за абхазьким сценарієм.

Нагадаємо, 11 січня до Києва прибув представник російської сторони у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Борис Гризлов.

В МЗС України запевняли, що Гризлов прибув для переговорів з українським представником в Тристоронній групі щодо вирішення конфлікту на Донбасі Леонідом Кучмою.