Магера пояснив, що абсолютна більшість складу нової Думи Росії буде нелегітимною

Член ЦВК Андрій Магера пояснює, що в разі проведення виборів в окупованому Криму, абсолютна більшість Держдуми буде обрана нелегітимно
Depo.Влада
12 вересня 2016 12:39
ФОТО: depo.ua

Про це Магера написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

За словами Магери, ті 225 депутатів, які обираються за списками, в разі включення результатів в окупованому Криму будуть нелегітимними.

"До складу Державної Думи входять 450 депутатів. Одна половина (225 осіб) обирається за пропорційною виборчою системою в межах загальнофедерального багатомандатному округу. До загальнофедерального округу вони включили також Крим і Севастополь", - написав він.

"Інші 225 депутатів обираються в 225 одномандатних мажоритарних виборчих округах. 4 з них утворено в Криму і Севастополі", - додав він.

"Цілком зрозуміло, що пропорційна частина з урахуванням окупованих територій (Крим і Севастополь) це один результат, а без окупованих – інший", - нагадав Магера.

"Відтак, виконуємо просту арифметичну дію. 225 (кількість депутатів, які обираються за пропорційною частиною) + 4 (кількість депутатів, які обираються в одномандатних округах, утворених на окупованих територіях) = 229. Отже, 229 депутатів із 450 "обиратимуться" нелегітимно", - наголосив Магера.

Він нагадав, що 229 – це "абсолютна більшість від конституційного складу Державної Думи".

"Ще існують запитання щодо нелегітимності "виборів" до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації нового скликання?" – спитав він.

Магера пояснив, що абсолютна більшість складу нової Думи Росії буде нелегітимно - фото 1

Нагадаємо, вибори в Держдуму Росії відбудуться 18 вересня по змішаній системі: половину депутатів, 225 осіб, обиратимуть за партійними списками, іншу половину - в одномандатних округах.

У виборах бере участь 14 партій, для проходження в Держдуму потрібно подолати п'ятивідсотковий бар'єр.

8 вересня Верховна Рада України ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав з закликом не визнавати результати виборів у Державну думу Росії в окупованому Криму.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: