Магера пояснив неможливість зняття Зеленського з виборів

Підкуп виборців не є підставою для скасування судом реєстрації кандидата на пост президента, тож 21 березня у виборчому бюлетені буде два прізвища

Про це повідомив колишній заступник голови ЦВК Андрій Магера на своїй сторінці у Facebook.

"Частина перша статті 56 Закону України "Про вибори Президента України" містить лише 5 підстав для скасування реєстрації кандидата на пост Президента. Цей перелік є виключним. Навіть якщо допустити, що дійсно мав місце підкуп виборців, то виборчий закон за подібне передбачає лише оголошення попередження Центральною виборчою комісією кандидату на пост Президента України. І все", - написав Магера.

За його словами, подання і нинішній розгляд в адміністративному апеляційному суді позову щодо скасування реєстрації одного з кандидатів у президенти вигідне, по-перше, "одній із команд кандидата", але кому саме, "покаже час і логічний аналіз". По-друге, він переконаний, що такий позов вигідний з метою появи додаткового інформаційного приводу в "день тиші".

"Мета, як на мене, зовсім нешляхетна", - наголосив колишнійзаступник голови ЦВК.

Водночас він запевнив, що у неділю, 21 квітня, у виборчому бюлетені будуть прізвища обидвох кандидатів — Володимира Зеленського і Петра Порошенка.

Нагадаємо, адвокат Андрій Хилько повідомив, що шостий апеляційний суд Києва сьогодні, 20 квітня, розгляне можливе анулювання реєстрації Володимира Зеленського кандидатом в президенти.

У Зеленського заявили, скасування реєстрації кандидата було б незаконним перед повторним голосуванням

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна