Магера хотів би, щоб публічно озвучили зміст його допиту в НАБУ

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера хотів би, щоб було озвучено зміст його допиту в Національному антикорупційному бюро України
Depo.Влада
13 червня 2016 20:35
ФОТО: depo.ua

Про це Магера заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Мені б дуже хотілося, щоб зміст мого допиту було, принаймні, публічно озвучено. Тому що зараз відбуваються різні інсинуації, що нібито Магера відмовився від перевірки на поліграфі тощо. Мені це нагадує якесь знущання. Людині, яка не має відношення до "чорної каси", пропонують пройти перевірку на поліграфі. З таким же успіхом можна запропонувати мені пройти перевірку на поліграфі щодо терористичних актів у Парижі чи ще щось. Тому, коли така пропозиція надійшла мені вранці, я не був впевнений, що мені це потрібно. Інтуїція мене в черговий раз не підвела", - сказав він.

"Після того як Холодницький озвучив з власної ініціативи це журналістам, я зрозумів, що він і НАБУ ну вже дуже незалежне від державних органів влади", - додав Магера.

Нагадаємо, сьогодні в НАБУ допитали голову ЦВК Михайла Охендовського, його заступника Андрія Магеру та члена ЦВК Жанну Усенко-Чорну. Після чого антикорупційний прокурор Назар Холодницький натякав, що Усенко-Чорна погодилася пройти поліграф, на відміну від Магери та Охендовського.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада