Княжицький: Якщо Нацрада продовжить ліцензію "Інтеру", вона порушить закон

Вся наша Революція нанівець, якщо Порошенко, Яценюк, весь український політикум не позбавляться залежності від мафії. Для цього потрібно лише припинити вплив на політику через канал Інтер, як це завжди робили Фірташ і Льовочкін
Depo.Влада
27 травня 2015 19:58
ФОТО: depo.ua
Княжицький: Якщо Нацрада продовжить ліцензію "Інтеру", вона порушить закон
Княжицький: Якщо Нацрада продовжить ліцензію "Інтеру", вона порушить закон

Ма́фія (італ. mafia) - таємнича недержавна злочинна організація (Т.Н.З.О.- ТАНЗО), здебільшого бандитська організація, яка шляхом залякування, рекету й терору втручається в політичне життя країни, намагаючись впливати на прийняття вигідних для себе політичних та економічних рішень (Вікіпедія).

Хто є українською мафією відомо. Це клан Льовочкіна і Фірташа, який спочатку корумпував Кучму, потім Ющенка, потім Януковича. Десь між цим вони по дорозі корумпували Кравчука, який уже не був президентом, ув'язнили Тимошенко, про щось домовилися з Порошенком. Тепер і з Тимошенко домовилися, і на Інтері вона один з головних персонажів та частих гостей. Неочікувана "принциповість" Юлії Володимирівни. Українська мафія не є в дійсності українською. Її обслуговують російсько-фсбешні політтехнологи, і вона завжди була лише механізмом, щоб корумпувати українських президентів. Живучість мафії гарантували російські гроші і контроль над українськими медіа, через які контролюється українська політика. Фірташ сам визнав у Віденському суді, що втручається в політику через можливості телеканалу Інтер. В Інтері Фірташ і Льовочкін були і залишаються партнерами росіян. І останнє переоформлення 29 відсотків з Першого російського каналу на офшорку з красномовною назвою «Вася» лише маскування того самого власника. Жодна копійка грошей від «Васі» до Першого каналу не надійшла. Але це вже справа компетентних органів.

Вся наша Революція нанівець, якщо Порошенко, Яценюк, весь український політикум не позбавляться залежності від мафії. Для цього потрібно лише припинити вплив на політику через канал Інтер, як це завжди робили Фірташ і Льовочкін.

28 травня Національна рада з питань телебачення розглядатиме продовження ліцензії телеканалу Інтер. Якщо рада продовжить ліцензію, вона порушить закон і перетне межу криміналу. І ось чому. Інтер просить продовжити ліцензію, яка була видана 23 жовтня 2001 року. Але тоді за законом строк дії ліцензії становив 10 років. Хто ж це видавав ліцензію на 14 років і 8 місяців? А ніхто. Візьміть цю ліцензію в руки, погортайте її і ось що ви там побачите:

Княжицький: Якщо Нацрада продовжить ліцензію "Інтеру", вона порушить закон - фото 1


Тобто дія ліцензії завершилася ще в 2011 році.

Національна рада ніколи не приймала рішення відповідно до закону про продовження строку дії ліцензії після 2011 року. А Інтер ніколи такої заявки не подавав. Відповідно до закону канал повинен був це зробити у період з 27.03.2011 р. до 26.04.2011 р., а продовжена ліцензія могла бути видана не раніше 2011 року. Але ніхто продовженої ліцензії не видавав. Стаття 36 Закону України "Про телебачення" чітко вказує, що після закінчення строку дії ліцензії вона втрачає чинність, окрім випадків, якщо заявник вчасно подав заяву про продовження ліцензії. Але хтось у Національній раді, вчинивши кримінальний злочин, просто вписав без жодного правового обґрунтування ще 4 роки в ліцензію Інтера. За законом строк дії ліцензії продовжується рішенням про це. Такого рішення не було, отже, Інтер не має жодного правового документу на мовлення.

Отже, відповідно до висновку Верховного Суду України відповідно до ст. 244-2 Кодексу Адміністративного судочинства України дії Національної ради, яка колись щось дописала у нечинну ліцензію Інтера, є нікчемним актом, який не породжує наслідків незалежно від визнання їх незаконними судом.

Отже, Інтер не має зараз чинної ліцензії, яку хтось міг би продовжити. Посилання деяких експертів на те, що неможна оголошувати нового конкурсу відповідно до плану розвитку телерадіопростору не є обґрунтованими, оскільки відповідно до ст.23 Закону, ліцензування мовлення здійснюється відповідно до чинного законодавства, а план розвитку телерадіопростору є лише підзаконним актом.

І останнє. Кого хоче ліцензувати Нацрада? Кому хоче давати ліцензію? Хто справжній власник Інтера? ТОВ "Пегас телебачення", яке на 100 відсотків належить "Пегас Ентертеймент Лімітед", що зареєстрована на Британських Вірджинських островах, "Український медіапроект", який на 100 відсотків належить компанії «Інтер Медіа Груп Лімітед» та кіпрській фірмі "Вася венчерз лімітед". До чого тут Фірташ і Льовочкін? Пане Президенте, пане Секретаре РНБО, пане Голово Нацради, Ви в четвер плануєте віддати ключовий медіа ресурс російським терористам.