Люстрований екс-прокурор Одещини хоче поновитися на посаді

Одеський окружний адміністративний суд почав у четвер розгляд позову колишнього прокурора Одеської області Миколи Стоянова до Генеральної прокуратури України
Depo.Влада
8 липня 2016 05:04
ФОТО: depo.ua

Звільнений з органів прокуратури відповідно до вимог закону "Про очищення влади", Стоянов просить суд визнати неправоту в.о. Генерального прокурора України Юрія Севрука, який видав відповідний наказ, повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

Під час попереднього розгляду заяви, яке передувало розгляду адміністративної справи по суті, адвокат Стоянова просив суд визнати наказ про звільнення облпрокурора недійсним і поновити його на посаді. Підставою для цього, на думку захисника, є ухвала Вищого адміністративного суду України від 18 травня 2016 року.

Крім того, Стоянов висунув клопотання включити чинного прокурора Одеської області Олега Жученко як третю сторону по адміністративній справі без самостійних вимог на стороні відповідача. Суд це клопотання задовольнив, запевнивши, що направить Жученко запрошення на наступне судове засідання.

Нагадаємо, Стоянов був звільнений з прокуратури в рамках люстрації 15 квітня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада