Людина, яка представилася сином Загіда Краснова, намагалася підкупити родичку Тетяни Ричкової

Людина, яка представилася сином Загіда Краснова, пропонувала хабар свекрусі Тетяни Ричкової за висунення в депутати іншої невістки - Тетяни
Depo.Влада
21 червня 2016 12:03
ФОТО: depo.ua
Людина, яка представилася сином Загіда Краснова, намагалася підкупити родичку Тетяни Ричкової
Людина, яка представилася сином Загіда Краснова, намагалася підкупити родичку Тетяни Ричкової

Передвиборна боротьба на 27-ому окрузі загострюється все більше. У хід ідуть усе більш "брудні" методи. Відомості про спробу реєстрації відразу трьох клонів Тетяни Ричкової отримали своє підтвердження. Людина, яка представилася сином Загіда Краснова, мала намір підкупити свекруха Тетяни Ричкової з метою висунення іншої її невістки по округу №27 в Дніпрі. Про це повідомила кандидат у народні депутати Тетяна Ричкова під час прес-конференції в ІА "Міст-Дніпро".

"У мого покійного чоловіка є брат. Його дружину теж звати Тетяна Ричкова. Людина, яка представилася сином Загіда Краснова, прийшла до моєї свекрухи і запропонувала гроші. Він хотів, щоб її друга невістка, Тетяна Ричкова, висунулася кандидатом в народні депутати. По тому ж 27-му округу, що і я", - повідомила відомий волонтер, помічник міністра оборони і зареєстрований кандидат у народні депутати Тетяна Ричкова.

На вихідних також стало відомо про пограбування громадської приймальні Ричкової, з якої були винесені комп'ютери. "Ми розцінюємо це як спробу перекреслити результати першого місяця нашої роботи. На жаль, для конкурентів, рівно за 12 годин до інциденту вся інформація з комп'ютерів була перенесена", - додала Ричкова.

У зв'язку з цим Тетяна Ричкова закликала всіх учасників виборів підписати Меморандум "За чисті вибори, за чисту перемогу!". Він визначить рамки для всіх учасників передвиборної боротьби. Це не дасть виборам в Дніпрі стати "найбруднішими" в Україні.

"Ми повинні спільно робити все можливе, щоб Дніпро залишився славним містом, який рятує країну від ворога, а не містом, де розгортаються політичні ігрища. Я за чисту перемогу!", - підкреслила Тетяна Ричкова.

Нагадаємо, що в останній день реєстрації в Центрвиборчком були подані документи відразу від трьох кандидатів-клонів Тетяни Ричкової.

Як заявляла раніше Тетяна Ричкова, держава, в першу чергу, повинно думати і захисту простих людей і країни і вона йде в парламент для того, щоб повернути депутатів "на землю".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада