Люди в масках і пістолет без куль: як одеський суддя-стрілець виправдовувався у Раді

Суддя Малиновського райсуду Одеси Олексій Буран, який стріляв по співробітниках НАБУ, сьогодні недолуго виправдовувався у парламенті
Depo.Влада
31 березня 2016 17:35
ФОТО: depo.ua

Буран п'ять хвилин розповідав свою версію подій під час розгляду питання про його звільнення, передає depo.ua.

"Я хвилююсь, када хвилююсь, я переходжу на російську мову. То, что показывают СМИ - это интересно. Я не буду доказывать невиновности. Суд скажет. Но то, что представлены доказательства…", - почав суддя.

За словами Бурана, 29 березня він знаходився в підвалі будинку, коли почув крик дітей і звук розбитого скла в себе удома. 

"Увидел бегающих людей в масках, не мог определить, что за люди. Я воспринял как защиту моей семьи. В моем пистолете не было, пуль, был один патрон, который я случайно оставил…", - стверджує суддя.

"Я не самоубийца, а факты представляют так, что я взял взятку, что я самоубийца, что это. Это не очень правильно. Я прошу дать возможность, чтоб я мог законно", - сказав Буран. Суддя додав, що йому після затримання не дали навіть адвоката.

Нагадаємо, що  29 березня Національне антикорупційне бюро провело операцію із затримання судді, підозрюваного в отриманні хабара за винесення рішення на користь однієї зі сторін судового провадження. Буран відкрив вогонь з пістолета по детективах НАБУ і зник.

Пізніше вдалося встановити його місцезнаходження. У свою чергу Рада суддів України заявила, що під час процесуальних дій співробітників НАБУ, суддя намагався вчинити самогубство - він порізав собі вени, внаслідок чого і опинився у лікарні. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад