Людей Садового у Львові звинувачують у розкраданні 2 мільйонів гривень

Колишньому директору комунального підприємства Львівської міської ради та ще 7 фігурантам справи повідомлено про підозру в розкраданні бюджетних коштів, а матеріали кримінального провадження направлено до суду
Depo.Влада
10 липня 2016 20:54
ФОТО: depo.ua
Як передає Depo.ua, про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) спільно з прокуратурою у Львівській області припинили діяльність злочинної групи, очолювану колишнім керівником комунального підприємства, якою було організовано розкрадання бюджетних коштів, призначених для закупівлі у Німеччині трамваїв, які вже були у використанні.

З метою заволодіння державними коштами, на той час директор міського комунального підприємства залучив до організованої ним "злочинної" схеми ряд фірм. Зазначені товариства були створені нашвидкуруч. Після проведення оборудки фактично їх діяльність зупинилась.

Зокрема, Львівським комунальним підприємством у 2007 та 2008 роках було закуплено 22 трамваї. Закупівля проходила у два етапи.
 
Для цього із бюджету розвитку Львова комунальному підприємству було виділено 10,5 мільйонів гривень.
 
Під час закупівлі німецьких трамваїв для міста Львова їх вартість значно завищили - на  2,2 мільйони гривень.
 
Усім фігурантам, задіяним у схемі, повідомлено про підозру у скоєнні розкрадання бюджетних коштів та визначено їх співучасть у відповідності до ст. 27 Кримінального кодексу України.
 
Для забезпечення відшкодування завданих збитків накладено арешти на їх майно на суму понад 6 мільйонів гривень
 
Обвинувальний акт за ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України за розкрадання відносно 8 фігурантів скеровано на розгляд до суду.
 
Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада