Ляшко зробив гнівну заяву щодо нової коаліції

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко закликав керівництво держави припинити підкилимні ігри щодо формування нової коаліції
Depo.Влада
4 березня 2016 13:00
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Наводимо заяву Ляшка повністю:

"Ситуація невизначеності щодо майбутнього уряду і парламентської коаліції надзвичайно шкодить Україні, зокрема, через це ми катастрофічно втрачаємо міжнародну підтримку та фінансових донорів. Так далі продовжуватися не може!! Тому пропоную розрубати цей гордіїв вузол у наступний спосіб.
Зважаючи на відсутність підтримки з боку Президента і його фракції, що унеможливлює подальшу роботу, звертаюся до прем'єра Яценюка добровільно подати у відставку.

Президенту Порошенку, як гаранту Конституції та лідеру найбільшої парламентської фракції, пропоную взяти на себе публічну (а не підкилимно, як зараз) ініціативу і сформувати нову коаліцію та уряд.

Кандидатури Яресько, Клімкіна чи Бальцеровича не пропонувати, бо, на моє переконання, прем'єр-міністр без підтримки в парламенті приречений на поразку і не здатний провести жодної реформи. Спершу програма дій нового уряду - після цього обговорення кандидатур міністрів.

Радикальна партія піде в нову коаліцію чи уряд лише за умови врахування наших політичних і економічних вимог, про які Порошенку відомо. Серед політичних - відмова від особливого статусу для Донбасу, заборона на продаж земель сільгосппризначення, непідвищення пенсійного віку, скасування оподаткування пенсій. Економічні вимоги - проведення нової економічної політики, зокрема, формування промислової політики, радикальне зниження податків, радикальна зміна грошово-кредитної політики, повернення пільгового режиму оподаткування фермерів", - йдеться в заяві "радикала".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада