Ляшко зі своїми орлами влаштував "облаву" на дніпропетровську прокуратуру

Сьогодні лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко разом з низкою нардепів зі своєї фракції та фермерами увірвалися в будівлю дніпропетровської обласної прокуратури
Depo.Влада
12 лютого 2016 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє кореспондент depo.uа.

Ляшко зі своїми орлами влаштував "облаву" на дніпропетровську прокуратуру - фото 1

"Зараз ми зібрались біля обласної прокуратури. Тут зібрались фермери, які місяцями  добиваються правди. В них забирають землю, не дають можливості годувати свої сім`ї. Прокуратура, міліція - всі їх футболять. Саме тому ми вирішили прийти в прокуратуру", - сказав Ляшко.

Він повідомив, що саме сьогодні в дніпропетровській прокуратурі проходить науковий семінар щодо боротьби з корупцією. "Ми пропонуємо прокурорським дармоїдам від семінарів перейти до практичних занять. І зараз ми разом з фермерами проведемо для них практичне заняття, змусимо дати відповіді на запити фермерів", - заявив головний "радикал".

Крім того, в якості підтвердження корумпованості прокурорів Ляшко показав дорогий автомобіль одного з прокурорів, який стояв перед будівлею прокуратури. Він звернув уваге на те, що ремені безпеки зроблені з каменів Swarovski.

Ляшко зі своїми орлами влаштував "облаву" на дніпропетровську прокуратуру - фото 2

Ляшко зі своїми орлами влаштував "облаву" на дніпропетровську прокуратуру - фото 3

Після цього він з фермерами пішов у будівлю прокуратури з вимогою зустрітися г прокурором області, однак його не виявилося на місці. Проте він таки прорвався на прокурорський семінар.

Ляшко зі своїми орлами влаштував "облаву" на дніпропетровську прокуратуру - фото 4

Ляшко зі своїми орлами влаштував "облаву" на дніпропетровську прокуратуру - фото 5

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада