Ляшко закликав президента Ізраїлю вибачитись за свою скандальну заяву в Раді

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко закликав президента Ізраїлю Реувена Рівліна вибачитись за свою заяву про причетність українців до вбивств євреїв під час Другої світової війни
Depo.Влада
28 вересня 2016 08:44
ФОТО: depo.ua

Про це Ляшко написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Під час парламентських слухань, присвячених трагедії Бабиного Яру, де вбивали і українців, і євреїв, і ромів, і людей іншої крові - президент Ізраїлю Рівлін з трибуни українського парламенту (!) заявив, що серед посібників нацистських злочинів було багато українців. На жаль, усі присутні в парламентській залі - і президент, і депутати, і міністри - сороміцьки змовчали", - написав Ляшко.

Він наголосив, що подібні заяви з боку президента Ізраїлю принижують українців та нагадав, що Ізраїль досі не визнав Голодомор 1932-33 років в Україні геноцидом.

"Виступ Рівліна принижує українців, тому я закликаю президента Ізраїлю вибачитись перед нашою державою і нашим народом. А Кнесет Ізраїлю - нарешті визнати Голодомор геноцидом українського народу, як Верховна Рада ще у 2008 році визнала Голокост геноцидом євреїв", - написав Ляшко.

Ляшко закликав президента Ізраїлю вибачитись за свою скандальну заяву в Раді - фото 1

Нагадаємо, 27 вересня у своїй промові на парламентських слуханнях президент Ізраїлю Реувен Рівлін заявив про причетність ОУН до вбивств євреїв під час Другої світової війни.

У свою чергу голова Інституту національної пам’яті Володимир В'ятрович заперечив участь ОУН у Голокості

"На жаль, президент Ізраїлю у своєму виступі в українському парламенті повторив радянський міф про участь ОУН в Голокості. Вшанування жертв Бабиного Яру було б більш щирим без використання міфів тих, хто стирали пам'ять про них", - заявив В'ятрович.

В Організації українських націоналістів (ОУН) також висловили обурення заявою президента Ізраїлю

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада