Ляшко: Яценюк відкрив "шлюзи" для нової коаліції

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк згоден піти у відставку, якщо буде кандидатура нового прем'єра і голоси для його призначення
Depo.Влада
14 березня 2016 23:06
ФОТО: depo.ua

Про це заявив журналістам лідер Радикальної партії Олег Ляшко після наради лідерів парламентських фракцій і груп з президентом України Петром Порошенком, передає depo.ua.

Ляшко вважає, що зустріч закінчилася на позитивній ноті.

"Я можу сказати що зустріч закінчилася на  позитивній ноті. Можемо зробити висновок, що є підстави для формування нової коаліції. Яценюк заявив, що якщо в парламенті є 226 голосів під новий уряд, нового прем'єра і нову програму дій, він готовий поступитися посадою. Я вважаю, що відповідні заяви прем'єра відкривають шлюзи для формування нової коаліції", - заявив він.

Ляшко зазначив, що всі фракції готові брати участь в консультаціях щодо формування нової коаліції.

"Всі фракції готові брати участь у консультаціях по формуванню нової коаліції. Різниця у підходах, "Батьківщина" вважає, що спочатку треба відправити уряд у відставку, а потім почати консультації по коаліції. Наша позиція протилежна. В умовах військової агресії, країна не може лишатися без уряду, за 2-3 дні повинна бути нова коаліція і уряд, а цей відправити у відставку. Яценюк готовий подати у відставку як прем’єр за умови, коли буде новий прем’єр, програма і коаліція", - зазначив він.

За словами Ляшка, на зустрічі лідерів фракцій не обговорювали кадрові питання та прізвища кандидатів у прем'єр-міністри. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада