Ляшко вітає ініціативу Кабміну про підвищення мінімальної зарплати та вимагає підняти мінімальні пенсії вдвічі

Голова Радикальної партії, народний Олег Ляшко вітає ініціативу Кабінету Міністрів про підвищення мінімальної заробітної плати до 3,2 тис. гривень в 2017 році. І вимагає збільшити вдвічі мінімальні пенсії
Depo.Влада
26 жовтня 2016 20:11
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Наша вимога виконано! Ми вітаємо сьогоднішнє рішення уряду про підвищення мінімальної зарплати вдвічі і встановлення її на рівні 3 200 гривень на місяць з 1 січня 2017 року. Саме цього революційного рішення наполегливо вимагала від влади Радикальна партія останні півтора року", - написав політик.

Ляшко підкреслює, що тільки радикальне підвищення купівельної спроможності українців, підвищення їх трудових доходів дозволить розігріти внутрішній ринок і стимулювати економічне зростання в країні.

При цьому, зовнішні запозичення депутат пропонує використовувати лише як тимчасову подушку безпеки, а не як панацею від усіх проблем.

"Наступними мають бути: рішення про підвищення мінімальної пенсії мінімум удвічі, радикальне збільшення бюджетних витрат на энергомодернизации та енергозбереження, податкове стимулювання збільшення видобутку власного газу, збереження спецрежиму оподаткування сільгоспвиробників, підтримка національного виробництва через механізм індустріальних парків та експортно-кредитне агентство", - підкреслює Ляшко.

Він додав, що депутати Радикальної партії вже напрацювали відповідні законопроекти.

Нагадаємо, що на засіданні Кабміну 26 жовтня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабінет Міністрів має намір запропонувати Верховній Раді збільшити мінімальну заробітну плату до 3,2 тис. гривень в 2017 році.

Він також має намір у 2017 році зрівняти мінімальну зарплату і прожитковий мінімум.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада