Ляшко вимагає відставки міністра фінансів, що покаявся в офшорах

Голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко вимагає відставки міністра фінансів Олександра Данилюка та розслідування щодо нього з боку НАБУ
Depo.Влада
21 квітня 2016 17:41
ФОТО: depo.ua

Про це нардеп заявив під час засідання парламенту, передає depo.ua.

"Я звертаюся з вимогою до міністра фінансів Данилюка з вимогою негайно подати заяву про відставку", - сказав Ляшко.

За його словами, минулого тижня під час призначення Данилюка міністром той заявляв, що не має офшорних компаній, "що він всіма фібрами душі проти корупції".

"Однак це була неправда. Припертий до стінки доказами сьогодні Данилюк визнав, що він є директором трьох офшорних компаній", - сказав нардеп.

"Упродовж 5 років Олександр Данилюк як державний службовець найвищого рангу заповнював декларації. У жодній з них за 5 років він не вказав три офшорні компанії, якими володіє. Це означає, що це не помилка. Він свідомо брехав", - заявив Ляшко.

Крім того, він звернувся до НАБУ з вимогою негайно розпочати розслідування щодо приховування офшорів Данилюком.

Нагадаємо, що на 13 квітня з посиланням на дані сайту Companies In The UK, представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко повідомив, що тоді ще заступник голови Адміністрації Президента Олександр Данилюк зазначений як директор в двох фірмах Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP, зареєстрованих в Лондоні. А 14 квітня лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив Данилюка у тому, що той має "два офшори"

20 квітня Ляшко накинувся через це з хвилею критики на Данилюка, який вперше прийшов на засідання податкового комітету Ради.

21 квітня глава Мінфіну визнав, що досі є директором у трьох офшорних компаніях.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада