Ляшко у Раді вимагає розгляду закону про імпічмент (ФОТО, ВІДЕО)

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко вимагає від Верховної Ради схвалити законопроект про створення спеціальної слідчої комісії щодо імпічменту президента
Depo.Влада
16 листопада 2016 09:55
ФОТО: depo.ua
Ляшко у Раді вимагає розгляду закону про імпічмент (ФОТО, ВІДЕО)
Ляшко у Раді вимагає розгляду закону про імпічмент (ФОТО, ВІДЕО)

Про це він заявив журналістам в кулуаларх парламенту, передає Depo.ua.

Ляшко каже, що ще півтора роки тому він разом з нардепами Вовком, Скуратовським, Лозовим, Купрієнком та Мосійчуком зареєстрували законопроект,  про імпічмент президента, датований 3.03.2015 року.

"Ми вважаємо, що сьогодні цей законопроект не втратив актуальності. Ми вважаємо, що найркщою повагою до громадян, до учасників Революції гідності буде, коли парламент схвалить цей законопроект. Президент не може бути безконтрольною особою і особою, яку не можна притягнути до відповідальності. Саме тому півтора роки тому ми створити законопроект, який дає змогу провести законн процедуру імпічменту президента безвідносно до прізвища президента", - заявив Ляшко. При цьому він продемонстрував журналістам відповідний законопроект. 

Ляшко ініціює у Раді імпічмент Порошенка - фото 1

Крім того, він заявив, що лідер "Батьківщини" Юлію Тимошенко не мала "не ховатися і чужими руками загрібати жар", а сама вийти і заявити про імпічмент президента.  "Я Юлі вчора казав: "Юля, якщо ти хочеш імпічменту президента, вийди і скажи сама, чого ти діда старого пхаєш? Чужими руками жар хочеш загрібати?...А вона хитра лисичка, чужими руками жар позагрібати, а потім біла, пухнаста, вийде, вушками помахає. Я тут така найбільша захисниця. Ця захисниця трохи облізла. Вже не біла  і не пухнаста", - обурився лідер "радикалів".

Нагадаємо, 15 листопада лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що Юрій Шухевич мав оголосити про імпічмент президенту Петру Порошенку, а після цього Шухевича мали убити як сакральну жертву.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада