Ляшко в НАБУ вимагає порушити справи щодо офшорів чиновників

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко прийшов у НАБУ з вимогою показати результати розслідування щодо офшорів політиків
Depo.Влада
12 травня 2016 10:19
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Зараз у директора НАБУ ми хочемо запитати, де результати розслідувань? Порушено кримінальні провадження проти вищих представників влади?.. Ми 25 квітня звернулися до НАБУ з офіційним запитом від народного депутата Олега Купрієнка про порушення кримінального провадження проти міністра фінансів Данилюка за порушення закону про боротьбу з корупцією, за порушення закону про державну службу. Відповіді за 10 днів ми не отримали, зате ми чуємо повідомлення з преси, що НАБУ не розслідує Данилюка (офшори, - ред.). Ми будемо вимагати зараз порушення кримінального провадження стосовно посадовців за вчинення корупційних діянь", - сказав він.

Нагадаємо, що на 13 квітня з посиланням на дані сайту Companies In The UK, представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко повідомив, що тоді ще заступник голови Адміністрації Президента Олександр Данилюк зазначений як директор в двох фірмах Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP, зареєстрованих в Лондоні. А 14 квітня лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив Данилюка у тому, що той має "два офшори"У зв'язку з цим політсила Ляшка вимагає розслідування і звільнення Данилюка з посади міністра фінансів.

20 квітня Ляшко накинувся через це з хвилею критики на Данилюка, який вперше прийшов на засідання податкового комітету Ради.

21 квітня глава Мінфіну визнав, що досі є директором у трьох офшорних компаніях.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

 

Мітки: офшори, НАБУ