Ляшко своєї бійкою зірвав голосування за арешт суддів – нардеп

Профільний комітет прийняв рішення, що питання про зняття недоторканності суддів мав розглядатися у вівторок на вечірньому засіданні
Depo.Влада
3 березня 2015 17:12
ФОТО: depo.ua
Ляшко своєї бійкою зірвав голосування за арешт суддів – нардеп
Ляшко своєї бійкою зірвав голосування за арешт суддів – нардеп

Про це повідомив депутат, член комітету Леонід Ємець, передає depo.ua з посиланням на «Українську правду».

«Терміново о 15 годині був зібраний комітет виключно щодо цих трьох питань (троє суддів, - ред.). Прийшов один суддя - Кицюк, який спробував розповісти про порушення процесуальних моментів, що не дозволяють ставити питання про його арешт», - сказав Ємець.

«Ми прийняли рішення комітетом, Верховна Рада має розглянути ці питання на сьогоднішньому вечірньому засіданні о 16:00 першим питанням», - додав він.

За словами депутата, четверо депутатів утрималися, «Ківалов взагалі пішов із зали засідання комітету під час голосування».

«Оскільки у залі почалася бійка, тепер у суддів є час до завтра, щоб сховатися», - обурився Ємець та висловив сподівання, що «правоохоронні органи будуть охороняти честь, гідність та здоров'я цих суддів, а за одне простежать, щоб вони не виїхали за межі території України».

Раніше голова Верховного Суду Ярослав Романюк дав згоду на затримання і арешт трьох суддів Печерського суду Оксани Царевич, Сергія Вовка і Віктора Кицюка.

Як повідомляв depo.ua, у результаті бійки між Олегом Ляшком та Сергієм Мельничуком та Ігорем Єремеєвим, спікер Ради Володимир Гройсман закрив вечірнє засідання, так і не розпочавши його.

Нагадаємо, 12 лютого генеральний прокурор України Віктор Шокін звернувся до народних депутатів Верховної Ради з поданням про взяття під варту суддів Кицюка, Царевич та Вовка.

27 лютого київська прокуратура провела обшук у будівлі Печерського суду.

Варто відзначити, що Царевич входила до колегії суддів у першій справі екс-міністра МВС Юрія Луценка. Кицюк та Царевич були слідчими-суддями у справі про вбивство Євгена Щербаня, в якому звинувачення було висунуто Юлії Тимошенко. Вовк вів справу Юрія Луценка.