Ляшко розсекретив свою програму: по три корови – в кожен двір, свиней – в коаліційну угоду

Радикальна партія України увійде в коаліцію, лише за умови, якщо в коаліційній угоді напишуть про корів, свиней, гусей, підвищення зарплат
Depo.Влада
8 квітня 2016 10:38
ФОТО: depo.ua

Про це під час мітингу під Кабінетом Міністрів України, куди "радикали" привели п’ять корів, заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, передає depo.ua.

"Для чого створювати коаліцію і уряд? Щоб годували українців. На жаль, закоаліювалися, зажралися в цьому урядовому кварталі. Доярок, виявляється, в уряд не можна пускати. Корови нікому не потрібні. На фронті стільки немає охорони, як тут проти 5 нещасних корів. Позиція Радикальної партії проста: якщо у коаліційній угоді буде записано про корів, свиней, гусей, вчителів, металургів, бюджетників, металургів, щоб піднімати їм зарплати", – то ми будемо в цій коаліції", - сказав головний "радикал".

Він також обурився, що "доярок, виявляється, не можна в уряд пуститити".

"Початок тексту коаліційної угоди має звучати так: Україна починається з корови. Як зробити, щоб у кожному дворі були по три корови. Щоб сільські діти ходили в школи. Щоб у металургів була робота, в шахтарів, у вчителів, от тоді ми підпишемо коаліцію", - заявив Ляшко.

Нагадаємо, що учасники мітингу під Кабаміном, зокрема, вимагають збільшити закупівельні ціни на молоко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада