Ляшко розсекретив свою програму: по три корови – в кожен двір, свиней – в коаліційну угоду

Радикальна партія України увійде в коаліцію, лише за умови, якщо в коаліційній угоді напишуть про корів, свиней, гусей, підвищення зарплат

Про це під час мітингу під Кабінетом Міністрів України, куди "радикали" привели п’ять корів, заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, передає depo.ua.

"Для чого створювати коаліцію і уряд? Щоб годували українців. На жаль, закоаліювалися, зажралися в цьому урядовому кварталі. Доярок, виявляється, в уряд не можна пускати. Корови нікому не потрібні. На фронті стільки немає охорони, як тут проти 5 нещасних корів. Позиція Радикальної партії проста: якщо у коаліційній угоді буде записано про корів, свиней, гусей, вчителів, металургів, бюджетників, металургів, щоб піднімати їм зарплати", – то ми будемо в цій коаліції", - сказав головний "радикал".

Він також обурився, що "доярок, виявляється, не можна в уряд пуститити".

"Початок тексту коаліційної угоди має звучати так: Україна починається з корови. Як зробити, щоб у кожному дворі були по три корови. Щоб сільські діти ходили в школи. Щоб у металургів була робота, в шахтарів, у вчителів, от тоді ми підпишемо коаліцію", - заявив Ляшко.

Нагадаємо, що учасники мітингу під Кабаміном, зокрема, вимагають збільшити закупівельні ціни на молоко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада