Ляшко розповів, як вночі захищав бобрів від Кличка і "тітушок"

Сьогодні вночі Радикальна партія перейнялася долею тварин, яких міська влада пропонує пересилити у зоопарк із озера, яке планується забудувати
Depo.Влада
20 квітня 2016 10:58
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні з трибуни Верховної Ради заявив лідер політсили Олег Ляшко, передає depo.ua.

"Сьогодні ледь не півночі Радикальна партія провела в Дарницькому районі на перехресті вул. Здолбунівської і проспекту Григоренка. Там є озеро качине. Сьогодні це озеро будівельники намагаються засипати, мотивуючи, що це калюжа (2 га плеса!). І сьогодні це озеро, де водяться бобри і чайки хочуть засипати, щоб збудувати там чергову висотку", - сказав Ляшко.

Він додав, що вночі мав розмову з міським головою Києва Віталієм Кличком.

"Він мені сказав: навіщо тобі влазити, документи зробили вже. Кажу: а куди ж бобрів, куди птахів подіти? Відповідає: ну, давай переселимо бобрів у зоопарк. От якби замість бобрів, чиновників переселити в зоопарк і ключі загубити від кліток", - обурився Ляшко, згадуючи розмову з мером.

Він також додав, що начебто найняті будівельниками "тітушки" побили місцевих мешканців, які протестували проти забудови озера.

Нагадаємо, на місці водойми комунальне підприємство "Житлоінвестбуд-УКБ", директором якої є депутат промерської фракції у Київраді В'ячеслав Непоп, планує будувати чергову висотку. Частину квартир у новому будинку хочуть начебто передати постраждалим від ефери "Еліта-Центр". 

Увесь скандал навколо цього будівництва розпочався ще рік тому, коли вантажівки забудовника почали засипати водойму на перетині вулиці Здоолбунівської та проспекту Григоренка.

Тоді місцеві мешканці почали влаштовувати мітинги на захист водойми. Втім, після Нового року забудовник з новою силою почав підготовчі роботи до забудови водойми.

У "Житлоінвестбуд-УКБ" запевняють, що на Здолбунівській існуюча водойма не є природним озером.

Хоча місцеві мешканці з цим не погоджуються і продовжують відстоювати водойму від забудови. Вони навіть годують качок, що оселилися біля водойми. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада