Ляшко розкрив секрет, як кинути палити та виграти вибори

У Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням лідер Радикальної партії Олег Ляшко розповів, як свого часу сам кинув палити
Depo.Влада
1 червня 2016 10:15
ФОТО: depo.ua
Ляшко розкрив секрет, як кинути палити та виграти вибори
Ляшко розкрив секрет, як кинути палити та виграти вибори

Про це головний "радикал" України розповів на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Каюсь, грішний, сам курив багато років. А от у дитинстві я і уявити не міг, що колись закурю. Не палив навіть, коли вчився у школах-інтернатах, хоча поряд чаділи димом багато однокласників, навіть дівчата.

А у 1992 році я, голодний двадцятирічний кореспондент газети "Молода гвардія", напросився на інтерв'ю до директора столичної оптової продуктової бази Володимира Дмитровича Кобзаря, який тоді - в часи суцільного дефіциту - був, без перебільшення, кум королю і сват міністру. Цей хороший чоловік, на жаль, вже давно покинув цей світ, Царство йому Небесне. До речі, помер Кобзар від раку легень, бо курив несамовито.

Ця крута база тоді розміщалася у круглій башті на бульварі Лесі Українки. Зараз там "Сушія" і "Челентано". Покійний Володимир Дмитрович, розраховуючи на позитивне інтерв'ю, для певності вирішив задобрити мене цінними на той час подарунками. Шматок м'яса, баночка ікри, пляшка коньяку, коробка цукерок, консерви і... блок австрійських цигарок "Міль де Сорте".
Цими дефіцитними цигарками я пригощав усіх бажаючих колег-журналістів, проте сам зовсім не курив. Та в один момент якийсь чорт потягнув і мене до того лайна. Викурив одну цигарку, потім через кілька днів - другу, третю... І все - на 14 років став рабом нікотинового демона", - розповыдаэ Ляшко.

Він зізнався, що палив я по півтори-дві пачки на день.

"Палив сигарета за сигаретою, коли писав статті. Палив, як проклятий, коли суд за вказівкою Кучми закрив газету "Політика", де я працював головним редактором. Палив по-чорному, коли внаслідок фальсифікацій влади програв парламентські вибори у 2002 році. Палив у тюремній камері, куди за дорученням Кучми мене кинули за опозиційну журналістську діяльність. І коли вийшов на свободу - теж продовжував курити, замість того, щоб дихати свіжим повітрям на волі. Вагітна Владиславою Росіта навіть виганяла мене з хати через той шкідливий нікотиновий сморід. Боже, прости мене, яким дураком я був, обманюючи багато років сам себе, начебто оте курево заспокоює нерви", - кається Ляшко.

Однак, згодом він взяв себе з руки і зав'язав зі згубною звичкою.

"А на своє 35-річчя я зробив собі і своїй сім'ї царський подарунок - раз і назавжди кинув палити. І вже з вісім половиною років - жодної цигарки! І це, скажу я вам, зовсім інше життя! Для прикладу, не так давно пробіг крос 10 кілометрів. А коли палив, то додому на восьмий поверх пішки піднімався і вже задихався. І з рота не смердить як від попільниці, тож можна не соромлячись, цілуватися", - пише лідер "радикалів".

Він також дав пораду українцям, як позбутися шкідливої звички.

"Як кинути курити? Так само, як виграти вибори: вірити в Бога і в себе. Знати, що ти - сильний і можеш перемагати, якщо всім серцем цього захочеш", - рекомендує Ляшко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада