Ляшко провів екстрений з’їзд Радикальної партії з вилами і попами

Радикальна партія Олега Ляшка сьогодні провела екстрений з’їзд, на якому увахлила резолюцію про "знищення українського парламентаризму" та визначилася з участю у місцевих виборах 25 жовтня
Depo.Влада
18 вересня 2015 17:31
ФОТО: depo.ua
Ляшко провів екстрений з’їзд Радикальної партії з вилами і попами
Ляшко провів екстрений з’їзд Радикальної партії з вилами і попами

Делегати, серед яких були священники, а також люди з вилами, також висловилися за припинення повноважень народного депутата Артема Вітка, який вийшов з її фракції, передає depo.ua.

Ляшко заявив, що за вихід депутата з фракції за його власною ініціативою відповідно до ч. 6 ст. 80 Конституції передбачено, що його повноваження припиняються достроково на підставі закону за рішенням вищого керівного органу партії.

"Сьогодні ми подамо відповідне рішення з'їзду до ЦВК, яка зобов'язана зареєструвати наступного депутата у списку Радикальної партії, Тетяну Юськову. Якщо ЦВК за командою Порошенка відмовлятиметься виконувати рішення з'їзду і норми Конституції, тоді ми оскаржуватимемо дії ЦВК у суді", - сказав Ляшко.

Ляшко провів екстрений з’їзд Радикальної партії з вилами і попами - фото 1

Ляшко провів екстрений з’їзд Радикальної партії з вилами і попами - фото 2

Крім того, Радикальна партія ухвалила резолюцію з'їзду "Про знищення парламентаризму в Україні". У резолюції наголошується, що чинна українська влада має намір дискредитувати патріотичні сили і, насамперед, Радикальну партію та встановити диктатуру.

Радикальна партія звертається до всіх українських патріотів, демократичних політичних сил об'єднати зусилля для захисту демократії в Україні.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.

Фото УНІАН