Ляшко проситиме Гройсмана скликати депутатів у Раду наступного тижня

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко закликає зробити наступний тиждень у парламенті пленарним
Depo.Влада
19 лютого 2016 22:35
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі програми "Шустер LIVE", передає depo.ua.

"В нинішніх надзвичайно складних умовах – економічних, політичних, міжнародних, ситуація на фронті – це величезна розкіш - місяць формувати коаліцію. Ця коаліція має бути сформована негайно. Наступне засідання парламенту 15 березня. Це відповідально перед людьми? Коли сьогодні політична криза, коли навпаки депутати мають збиратися у парламенті і розв'язувати цю кризу, разом з президентом та урядом, вони до 15 березня пішли на роботу "у закордонних округах"", - наголосив Ляшко.

Він закликав колег по парламенту звернутися до голови Верховної Ради з вимогою провести наступного тижня позачергові засідання.

"Я пропоную колегам із "Батьківщини" і "Самопомочі", інших позафракційних депутатів, давайте підпишемося під зверненням до голови Верховної Ради про проведення наступного тижня позачергових засідань Ради. Щоб наступний тиждень був пленарним, щоб ми шукали вихід із політичної кризи, щоб наступного тижня ми сформували нову коаліцію, новий уряд і нову програму дій. І не затягувати це на місяць. Людям треба впевненість у завтрашньому дні, впевненість, що вони бачать світло у кінці тунелю", - заявив Ляшко. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада