Ляшко придумав як перемогти Тимошенко

На відміну від лідерки "Батьківщини", яка піариться виключно на негативі головний "радикал" України вигадує для себе позитивні теми
Depo.Влада
7 вересня 2016 19:00
ФОТО: depo.ua
Ляшко придумав як перемогти Тимошенко
Ляшко придумав як перемогти Тимошенко

Осінь – це не лише початок політичного сезону, але й старт для розробки нових піар-тем. Сьогодні своє бажання попаритися демонстрував Олег Ляшко. Як вже писав раніше Depo.ua, сьогоднішній зрив голосування Верховної Ради за звернення парламенту до Палати представників Конгресу США про початок розгляду законопроекту №5094 "Про стабільність і демократію в Україні" лежить саме на лідері фракції "Радикальна партія" Олег Ляшко, який захотів включити в цей документ згадку про Будапештський меморандумі 1994 року.

Фактично ідея Ляшка приплести сюди Будапештський меморандум пояснюється бажанням попіаритися на красивій утопічній думці, що Україна може змусити Вашингтон напряму почати переговори з РФ. Хоча за великим рахунком, всі прекрасно розуміють, що Україна змусити щось робити під свою диктовку не здатна апріорі.

Втім, тема для піару у Ляшка є. І непогана. Варто зазначити, що на відміну від тієї ж Тимошенко, яка останнім часом займається лише "чорнухою", головний "радикал" країни працює нібито на конструктив. Тобто конструктивний популізм протиставляється популізму негативному.

При цьому Ляшко реагує на актуальні події просто з неймовірною швидкістю. Так, скандал з купівлею дорогої квартири в центрі Києва Сергієм Лещенком він зумів обставити на власну користь. Обізвавши свого колегу по парламенту "брехлом та імпотентом", Ляшко несподівано заявив, що хоче купити собі будинок. "Я хочу продати квартиру. У мене є квартира – я хочу її продати й купити будинок. У мене все задекларовано", - заявив Ляшко. Щоправда, де саме придбає будинок, сам поки не знає. Питаннями нерухомості, за твердженням, опікується його жінка: "У мене немає зараз часу цим займатися, цим займається дружина". Враховуючи відносно нещодавній скандал, коли сплив орендований будинок у Конча-Заспі поруч з віллою останнього голови АП Януковича Андрія Клюєва, ця тема дуже вдала для Ляшка. Так можна "відбілитися" і до того ж швиденько вирішити майнові проблеми.

Такий креатив Олега Ляшка дає йому можливість поборотися з Юлією Тимошенко за спільний електорат. Остання остаточно звела всю свою риторику до суцільного негативу: високі тарифи на комуналку, зубожіння населення тощо. І на цьому вона в електоральному плані нібито й піднялася, але на одному негативі далеко не підеш. Тому як це не дивно, але саме Ляшко може розраховувати на те, що за рахунок власної рухливості він може не тільки поборотися за спільний з Тимошенко електорат, але й у разі чого обійти її на повороті…

Більше новин політики читайте на Depo.Влада