Ляшко пояснив, чому його фракція не підписується за відставку Яреми

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко роз'яснив позицію нардепів своєї фракції щодо відставки генерального прокурора України Віталія Яреми
Depo.Влада
15 січня 2015 14:32
ФОТО: depo.ua
Ляшко пояснив, чому його фракція не підписується за відставку Яреми
Ляшко пояснив, чому його фракція не підписується за відставку Яреми

Про це він розповів кореспонденту depo.ua.

За його словами, дане питання має розглядатися в комплексі.

«Ми вважаємо, що питання по всім керівникам правоохоронних органів має розглядатися в цілому», - сказав він.

При цьому Ляшко звернув увагу на відсутність результатів у розслідуванні подій на Майдані.

«Це може свідчити або про жахливий непрофесіоналізм і некомпетентність, або це змова - змова нинішньої влади і минулої. Очевидно, домовилися», - заявив він.

Він зазначив, що позиція Радикальної партії в цьому питанні полягає в тому, щоб ініціювати кадрові питання у керівництві правоохоронних органів після їх виступу з трибуни Верховної Ради.

«Завтра в парламент приходять звітувати силовики. Якщо їх не знімуть з розгляду - я знаю про спроби зробити так, щоб вони завтра не звітували... За результатами звіту керівників силових структур, потрібно ставити питання про кадрові рішення в парламенті», - підкреслив Ляшко, зазначивши, що Радикальна партія готова ініціювати цей процес.

Як повідомляв depo.ua, народні депутати від «Опозиційного блоку» і Радикальної партії, що входить в коаліцію, навідріз відмовляються ставити підписи під Колективною ініціативою народних депутатів України «Про висловлення недовіри генеральному прокурору України Яремі В. Г.». На сьогоднішній день, за даними народного депутата від «Самопомочі» Єгора Соболєва, зібрано 49 підписів.

У свою чергу, народний депутат від БПП Микола Томенко заявив, що питання про відставку генпрокурора Віталія Яреми в найближчі дні український парламент розглядати не буде.