Ляшко: Підвищення тарифів на вантажні перевезення знищить економіку

Рішення уряду про підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення невигідне промисловості і може призвести до краху економіки
Depo.Влада
11 лютого 2016 18:39
ФОТО: depo.ua

Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, передає "РБК-Україна".

"Рішення, яке готується про підвищення тарифів на вантажні перевезення - це рішення яке призведе до знищення промисловості і економіки. У минулому році вже підняли на 40% вартість вантажних перевезень, але треба пам'ятати, що на перевезені вантажі, а це переважно сталь, металопродукція, зерно - ціна на них просіла більш ніж на 20-30%", - сказав Ляшко.

Ляшко також заявив, що підняття цін на перевезення вже проводилося в минулому році, однак не мало позитивного ефекту, заплановані суми не були отримані бюджетом, так як обсяг перевезень зменшився.

Крім того, за словами політика, "Укрзалізниця", яка є основним вигодонабувачем від підняття цін, і без того - прибуткова організація, а минулі підняття тарифів на послуги цієї держмонополії не призвели до появи нових вагонів і поїздів. Рішення про підвищення тарифів має бути заморожено, вважає політик.

"Радикальна партія пропонує встановити мораторій на підвищення вартості залізничних вантажоперевезень мінімум на рік-два, в сьогоднішніх умовах, коли просіли ринки, коли у нас вартість сировини на низькому рівні, отже і тарифи мають мінімум два роки не переглядатися, щоб дати можливість промисловості видихнути, встати на ноги, а інакше ми будемо мати колапс, уряд за допомогою підвищення тарифів переслідує мету заробити гроші, але насправді, тільки втратить", - заявив Ляшко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки: Ляшко