Ляшко розповів, що БПП, НФ та "Батьківщина" формуватимуть коаліцію без нього

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що нову коаліцію формують фракції БПП, "Народний фронт" і "Батьківщина"
Depo.Влада
28 березня 2016 23:47
ФОТО: depo.ua
Ляшко розповів, що БПП, НФ та "Батьківщина" формуватимуть коаліцію без нього
Ляшко розповів, що БПП, НФ та "Батьківщина" формуватимуть коаліцію без нього

Про це він заявив після зустрічі голів фракцій і груп парламенту з президентом України Петром Порошенком, передає depo.ua.

"БПП, "Народний фронт" і "Батьківщина" формують коаліцію, підписуються під кандидатурою Гройсмана на посаду прем’єр-міністра, і , якщо домовляться про склад уряду, очевидно завтра після обіду це буде проголосовано. Я можу привітати ці три фракції, що вони нарешті досягнули результату, про щось домовилися. І що президент 30 числа (березня, -  ред.) полетить у Вашингтон маючи подолану політичну кризу і новий склад уряду", - сказав він.

"На завтра домовилися про те, що на 12 годину збирають збори нової коаліції. Формують коаліцію Блок Петра Порошенка, "Народний фронт" і "Батьківщина", - сказав депутат.

Водночас за словами Ляшка, оскільки пропозиції фракції Радикальної партії не враховано, то вони залишаються в опозиції.

"Ми давали пропозиції -  відмова від особливого статусу донбасу, відмова від оподаткування пенсій від підвищення пенсійного віку, заборона на продаж земель сільгосп призначення. Поки що наші пропозиції не враховані. Ми не бачимо можливості брати участь у формування коаліції", -  сказав він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада