Ляшко оскаржить в КСУ зміни до Регламенту про терміни оновлення Конституції

Народні депутати від Радикальної партії та інших політсил мають намір оскаржити в Конституційному Суді зміни до Регламенту Верховної Ради, які дозволяють більше ніж протягом двох сесій поспіль ухвалювати ті самі зміни до Конституції
Depo.Влада
28 січня 2016 12:55
ФОТО: depo.ua

Про це в кулуарах парламенту повідомив лідер Радикальної партії України Олег Ляшко, передає depo.ua.

"Щойно президент підпише цей закон, ми назбираємо 45 підписів народних депутатів і звернемося до Конституційного суду з вимогою визнати неконституційним цей закон. Не можна міняти Конституцію законом про регламент. Так робив Янукович. Той хоч до КСУ пішов, а ці домовилися зі злодійською бандою", – сказав Ляшко.

На його думку, сьогодні в парламенті начебто відбувся "антиконституційний заколот, щоб протягнути зміни статусу Донбасу".

"Якби зараз не було таких змін, то. не набравши зараз 300 голосів за особливий статус Донбасу, до них можна було б повертатися за рік", – вважає лідер "радикалів".

Нагадаємо, що сьогодні народні депутати зі скандалом ухвалили проект Закону "Про внесення змін до статті 149 Регламенту Верховної Ради України". Документом встановлюється, що парламент має право остаточно ухвалювати зміни до Конституції не лише на наступній черговій сесії після попереднього їх схвалення, а й на сесії пізніше.

Фракція "Самопоміч" і "Радикальна партія" офіційно виступили проти цього закону. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад