Ляшко не ходить на допити до прокуратури, бо вона не допитує Клюєва та "регіоналів"

Лідер фракції "Радикальної партії" Олег Ляшко не з’являється на допити до Генеральної прокуратури у справі щодо спроби підкупу членів його фракції Сергієм Клюєвим через те, що слідчі лише "імітують бурхливу діяльність"
Depo.Влада
25 серпня 2015 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Чому я не ходжу на допити до Генеральної прокуратури? Тому що Генеральна прокуратура випустила Клюєва за гроші, дала можливість йому втекти, а тепер імітують бурхливу діяльність у розслідуванні його злочинів", ­- ­зазначив Ляшко.

"Якщо Генеральна прокуратура обурюється тим, що я сто днів не ходжу на допити, у мене є запитання: а скільки разів за ці сто днів вони викликали Бойка (Юрій Бойко, депутат від "Опозиційного блоку", - ред.), Клюєва і всіх інших регіоналів?" - додав депутат.

21 серпня Генеральна прокуратура заявила, що Олег Ляшко 100-й день не з'являється на допит у справі щодо пропонування депутатам фракції "Радикальної партії" хабаря за неголосування за зняття депутатської недоторканності із Сергія Клюєва. Раніше Олег Ляшко сам подав скаргу про спробу підкуп до Генпрокуратури. У ГПУ заявили, що ігнорування Ляшком викликів слідчого унеможливлює висунення додаткових обвинувачень Сергієві Клюєву.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua