Ляшко назвав Тимошенко "облізлою білою лисичкою"

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко вважає, що його однопартієць Юрій Шухевич став об`єктом маніпуляцій лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко
Depo.Влада
16 листопада 2016 10:09
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам в кулуаларх парламенту, передає Depo.ua.

"Для мене те, шщо вчора відбувалось, наш шановний колега Юрій Шухевич став об`єктом маніпуляції пані Тимошенко і кума Путіна Медведчука. Для нас це була повна несподіванка. Ми вимашаємо притягнення Медведчука до відповідальності за зраду України, усунення його з переговорного процесу від імені України у Мінську. Ми вимагаємо від пані Тимошенко так само відповідальності. Вона має сказати. чому вона разом з Медведчуком , об`єднавшись, намагались використати нашого депутата. Якщо Юля хоче перемогти і чогось добитись в цій країні, вона має об`єднуватись не з Медведчуком, а з Ляшком", - заявив головний "радикал".

"Тимошенко злигалась з Медведчуком, тому програла. Якби об`єдналась з Ляшком - виграла. була б у мене віце-прем`єром з питань ЖКГ, наводила б порядок в каналізації і в тарифах. Вона в цьому спеціаліст", - заявив Ляшко. 

Крім того, він заявив, що лідер "Батьківщини" мала сама вийти і заявити про імпічмент президента, а "не ховатися і використовути для своїх цілей Шухевича.  "Я Юлі вчора казав: "Юля, якщо ти хочеш імпічменту президента, вийди і скажи сама, чого ти діда старого пхаєш? Чужими руками жар хочеш загрібати?...А вона хитра лисичка, чужими руками жар позагрібати, а потім біла, пухнаста, вийде, вушками помахає. Я тут така найбільша захисниця. Ця захисниця трохи облізла. Вже не біла  і не пухнаста", - обурився лідер "радикалів".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Більше новин політики читайте на Depo.Влада