Ляшко виходить з переговорного процесу щодо нової коаліції

Радикальна партія" виходить із переговорного процесу у зв'язку з відмовою влади сформувати нову коаліцію та уряд
Depo.Влада
8 лютого 2016 14:05
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив лідер фракції Олег Ляшко, передає depo.ua.

"Фракції коаліції відмовили у врахуванні пропозицій "Радикальної партії" щодо формування нової Коаліційної угоди та, на її основі, нового професійного уряду. Робочі групи із залученням уповноважених представників РПЛ не проводились, офіційної відповіді на відкрите звернення Радикальної партії до Президента, прем’єр-міністра та спікера парламенту не надійшло. Замість обговорення програмових засад діяльності нової коаліції та уряду нам наполегливо пропонували звести розмову до банального поділу посад", - заявив Ляшко.

За його словами, фракція "не збирається покривати імітацію реформ, кругову поруку і корупцію у владі та консервацію вкрай помилкової політики, яка загрожує Україні національною катастрофою".

"Нагадаю, що серед принципових пропозицій формування у парламенті нової коаліції від Радикальної партії – відмова від особливого статусу Донбасу, мораторій на продаж с/г земель, непідвищення пенсійного віку, повне перезавантаження судової системи, відставки генпрокурора і голови Нацбанку, реалізація запропонованого Радикальною партією антикризового економічного плану – перехід від політики виживання до політики модернізації і розвитку країни", - заявив нардеп.

Нагадаємо, раніше Ляшко заявляв про можливість входження до нової коаліції з будь-якими парламентськими політсилами, крім Опозиційного блоку. За його словами, в коаліцію "Радикальна партія" може увійти лише після зміни коаліційної програми.  Інші умови "радикалів" назвав нардеп Ігор Мосійчук. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада