Ляшко каже, що поїхав на найдорожчий італійський курорт "захищати українців"

Народний депутат Олег Ляшко пояснив, що він робив на найдорожчому курорті Італії. Каже, що "захищав українців"
Depo.Влада
20 серпня 2015 09:37
ФОТО: depo.ua

Про це Ляшко написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Захищати українців треба всюди, особливо там, де захистити їх більше нікому. Коли мене питають, чого я зустрічаюся з нашими співгромадянами в Італії, а не, скажімо, на Донбасі, я відповідаю: на Донбасі я десятки разів був. І скоро знову там буду, всьому свій час", - написав депутат.

"В Італії живе і працює близько півмільйона наших співгромадян, вони теж потребують захисту. Тепло поспілкувалися на зустрічі у Неаполі. Українці - єдиний народ. Всі ми душею і серцем вболіваємо за Україну, за скільки б тисяч кілометрів один від одного не знаходилися. Місцева громада зі своїх невеликих заробітків виділяє кошти на допомогу українській армії, приймає у себе поранених, які проходять реабілітацію. Єдине, про що мріють ці люди - повернутись до своїх родин на Батьківщину. Розказав їм, що ми зробили і що робимо, щоб кожен українець міг забезпечити себе та свою родину на своїй землі", - розповів Ляшко.

Нагадаємо, нещодавно головного "радикала" України Олега Ляшка помітили на острові Капрі, який вважають найдорожчим місцем для відпочинку в Італії. 

Читайте також: Соціальний девіант Ляшко: Як радикал відпочиває з шейхами-мільярдерами на Капрі.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua