Ляшко і "Самопоміч" зі скандалом пішли з Ради через зміни до закону "Про прокуратуру"

Народні депутати із фракцій "Радикальна партія" та "Самопоміч" щойно залишили залу парламенту на знак протесту проти ухвалення поправок до закону "Про прокуратуру"
Depo.Влада
2 липня 2015 20:20
ФОТО: depo.ua

Про це лідери політсил заявили з трибуни парламенту, повідомляє depo.ua.

"Ми, фракція Радикальної партії, на знак протесту залишаємо залу парламенту. Ми вважаємо, що те, що зараз відбулося, - це профанація боротьби з корупцією. Реальної боротьби з корупцією не було і немає. Це ручне управління антикорупційним прокурором", - заявив Олег Ляшко.

Водночас у "Самопомочі" запропонували колегам "насолодитися владою" без них, звинувативши керівництво парламенту в тому, що під час голосування фракція була "обдурена".

Депутатам, що покинули Раду, не подобається, що в прийнятому законі міститься норма, що антикорупційниий прокурор обиратиметься рейтинговим голосуванням в парламенті. З цього випливає, що малі фракції не зможуть просувати своїх кандидатів у прокурори. 

Нагадаємо, що сьогодні з багатьох спроб Верховна Рада прийняла закон № 2667 "Про внесення змін до закону України "Про прокуратуру" (щодо удосконалення та особливості застосування окремих положень)".

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.