Ляшко і "Самопоміч" зі скандалом пішли з Ради через зміни до закону "Про прокуратуру"

Народні депутати із фракцій "Радикальна партія" та "Самопоміч" щойно залишили залу парламенту на знак протесту проти ухвалення поправок до закону "Про прокуратуру"

Про це лідери політсил заявили з трибуни парламенту, повідомляє depo.ua.

"Ми, фракція Радикальної партії, на знак протесту залишаємо залу парламенту. Ми вважаємо, що те, що зараз відбулося, - це профанація боротьби з корупцією. Реальної боротьби з корупцією не було і немає. Це ручне управління антикорупційним прокурором", - заявив Олег Ляшко.

Водночас у "Самопомочі" запропонували колегам "насолодитися владою" без них, звинувативши керівництво парламенту в тому, що під час голосування фракція була "обдурена".

Депутатам, що покинули Раду, не подобається, що в прийнятому законі міститься норма, що антикорупційниий прокурор обиратиметься рейтинговим голосуванням в парламенті. З цього випливає, що малі фракції не зможуть просувати своїх кандидатів у прокурори. 

Нагадаємо, що сьогодні з багатьох спроб Верховна Рада прийняла закон № 2667 "Про внесення змін до закону України "Про прокуратуру" (щодо удосконалення та особливості застосування окремих положень)".

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.