Ляшко грає на випередження: заздалегідь заперечує, що його фінансували "регіонали"

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заперечив, що його фінансували регіонали
Depo.Влада
30 травня 2016 17:38
ФОТО: depo.ua

Про це Ляшко написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Попереджаю суспільство, що в інформпростір готується викид інформації про те, що начебто я чи "Радикальна партія" отримували фінансування від "Партії регіонів".

Інформація про це начебто міститься у так званій чорній бухгалтерії регіоналів, яку передав НАБУ колишній заступник голови СБУ Віталій Трепак.

Заявляю, що подібні "сенсаційні викриття" - це розроблена спецслужбами на замовлення президента Порошенка брудна спецоперація, мета якої - відволікти увагу суспільства від необхідності розслідувати корупцію і офшори самого Порошенка і його оточення, звинувативши в корупції нашу опозиційну політичну силу. Замовники вигаданого проти нас компромату намагатимуться дискредитувати нас і під цим приводом провалити в парламенті голосування за створення ТСК по розслідуванню корупції Президента і його оточення. Звинувачуючи нас у корупції, президент Порошенко переслідує мету розправитися з нами за нашу опозиційну політичну позицію.

Прошу підтримки громадян України. Щоб не вигадувала про нас корупційна офшорна влада, ми не припинемо боротьбу і доб'ємося розслідування злочинів найвищих державних посадовців", - написав головний "радикал".

Ляшко грає на випередження: заздалегідь заперечує, що його фінансували регіонали - фото 1

Нагадаємо, що сьогодні Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що коли будуть оприлюднені документи з "Чорної бухгалтерії" Партії регіонів усі дізнаються, що регіонали фінансували інші політсили. Відзначимо, що на даний час Ляшко веде  програму на телеканалі NewsONE, який офіціно належить відомому регіоналу.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада