Ляшко дорвався до трибуни і оголосив "сидячий страйк"

Фракції Радикальної партії, "Батьківщини" і деякі позафракційні народні депутати, які блокували трибуну з вимогою знизити комунальні тарифи, переходять до нової форми протесту – сидячого страйку
Depo.Влада
7 липня 2016 10:48
ФОТО: depo.ua

Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, якого допустили до трибуни парламенту, передає depo.ua.

"Радикальна партія, наші колеги з "Батьківщини", позафракційні упродовж двох днів у мирний спосіб блокували президію, щоб ухвалити рішення про зниження вартості комунальних послуг і розслідування офшорів вищих посадових осіб держави", - зазначив Ляшко.

За його словами, влада не захотіла почути ці вимоги.

"Сьогодні представники влади заблокували президію і трибуну, позбавляючи нас можливості продовжувати цей процес. Тому ми переходимо в іншу форму протесту. Ми не будемо тут битися, але не дамо вам розкрадати країну. Ви ховаєтеся від українців, від мільйонів людей, які ви грабуєте. Не прикривайтеся учасниками АТО, бо грабувати їх через тарифи – це теж злочин. Ми оголошуємо сидячий страйк", - заявив Ляшко.

Нагадаємо, що "Батьківщина" і "радикали" блокували трибуну Ради  з вимогою  створити ТСК щодо формування тарифів і діяльності "Нафтогазу України" та ухвалити кілька законів щодо зниження комунальних тарифів. 6 червня Рада взагалі не змогла запрацювати. 

Ляшко блокував трибуну ще з 10 травня, однак це не заважало парламенту ухвалювати рішення. 

Від 5 червня між головами двох фракцій, урядом та Верховною Радою розпочалися консультації щодо тарифів на житлово-комунальні послуги. Згодом стало відомо, що у Раді домовились про створення двох ТСК. 

Але сьогодні зранку представники БПП і "народного фронту" деблокували президію і трибуну. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада