Ляшко договорився до того, що звинуватив Калігулу-Порошенка у розповсюдженні порнографії

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що президент Порошенко показував відео сексуального характеру за участю Ляшка "п'ятьом лідерам держави"
Depo.Влада
17 вересня 2015 19:49
ФОТО: depo.ua

Про це Ляшко заявив  у кулуарах парламенту після затримання Ігоря Мосійчука, передає depo.ua.

"Нещодавно в інтернеті було викинуто відео - якийсь там начебто сексуальний скандал за моєю участю. Я стверджую, що це відео особисто в своєму кабінеті Порошенко демонстрував як мінімум п'ятьом керівникам країни. На своєму комп'ютері. Вони тричі передивлялися це відео.

Порошенко особисто дає вказівки дискредитувати своїх політичних опонентів. І він як Калігула, як ізвращєнєц, у президентському кабінеті він дає переглядати це відео лідерам держави. Коли людям нема за що жити, вони годинами переглядають сексуальні відео.

Я після цього, як мені повідомили, написав Порошенку СМС-ку: "Може, Петре Олексійовичу, передати вам порнофільм? Якщо вам одного не вистачає", - сказав Ляшко. 

Депутат також продемонстрував журналістам цю СМС-ку, яку він зберіг у телефоні. Відправив він це повідомлення 6 липня.

"Це ганьба, коли президент дає вказівки фальшувати порнофільми проти своїх опонентів. Це ганьба, коли він показує це лідерам держави, коли за гроші змушує це розносити по інтернету, по телеканалах", - заявив Ляшко. 

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua