Ляпіна розповіла, що дізналась про своє звільнення з соцмереж

Колишня очільниця Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна прочитала про своє звільнення з Facebook міністра Тимофія Мілованова.
 

Про це вона заявила в коментарі "24 каналу", повідомляє Depo.ua.

За її словами, жодних попередніх повідомлень щодо підготовки документів не було. Також вона зауважила, що як прогнозист могла передбачити схоже рішення, але не знала точно, коли це станеться.

"Вся позиція Державної регуляторної служби від початку діяльності цього уряду була спрямована на його попередження про можливі ризики впровадження низки законопроєктів і рішень", – зазначила Ксенія Ляпіна.

За словами Ляпіної, в ДРС передовсім звертали увагу на те, що є законопроєкти, які нищать малий бізнес, і є такі, які посилюють позицію і дискрецію Державної податкової служби щодо підприємців всіх рівнів, тобто ми звертали увагу на низку дуже серйозних ризиків.

 "Вочевидь, голос, який лунає не в загальному мейнстрімі з міністрами не влаштовує Кабмін. Відбувається явна концентрація влади: викидають всіх, хто може аргументовано висловити іншу позицію і тим більше, хто знає як працює державна політика. Мені це все дуже схоже на "Партію регіонів" №2", – сказала Ляпіна.

Також вона додала, що робота Державної регуляторної служби – потужна і аргументована, і, вочевидь, це дуже когось дратує.

Нагадаємо, 9 жовтня Кабмін здійснив низку звільнень й кадрових призначень.

Міністр економіки Тимофій Мілованов у Facebook повідомив проте, що КМУ звільнив із займаної посади голову ДРС Ксенію Ляпіну. Причин звільнення. високопосадовець не навів. Водночас, до новини про звільнення він додав скріншот з новини з цитатою Ляпіної в якій йшлось про те, що висловлювання міністра економіки відлякують інвесторів і підприємців.

Довідка: Ксенію Ляпіну призначили на посаду голови ДРС в січні 2015 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook