Льовочкін рветься свідчити, але не отримав повістку, - Опоблок

Народний депутат від Опоблоку Сергій Льовочкін заявив, що готовий свідчити у справі про вбивства журналіста Олеся Бузини і колишнього депутата Олега Калашникова, хоча досі не отримав офіційної повістки
Depo.Влада
4 червня 2015 20:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Опоблоку, передає depo.ua.

"Ці розслідування - політичний фарс, і не постає такого завдання з'ясувати причини вбивств і знайти вбивць. Мені не цікаво брати участь в цьому спектаклі, котрий зрежисували вожді "Народного фронту". Вони грають за старими сценаріями зразка 2005 року: викликають на допити через медіа та фабрикують проти опозиції справи", - сказав Льовочкін, додавши, що готовий давати хоч які свідчення.

"Калашникова я знав по Верховній Раді, контактів з ним не підтримував з 2012 року, ніколи не мав з ним жодних фінансових відносин, як і не мав жодних боргових зобов'язань перед ним", - наголосив депутат.

За словами Льовочкіна, влада намагається приховати від української та міжнародної громадськості політичні мотиви цих вбивств.

Нагадаємо, що депутата 5-го скликання Верховної Ради від Партії регіонів Олегf Калашниковf було вбито у Києві 15 квітня. Наступного дня, 16 квітня, в столиці убили журналіста, письменника, колишнього головного редактора газети "Сегодня" Олеся Бузину.

25 травня в МВС повідомили, що народних депутатів Клюєва і Льовочкіна викликають на допит у справі про вбивство Калашникова.

28 травня в МВС повідомили, що Льовочкін не з'явився на допит в рамках розслідування кримінального провадження за фактом зумисного вбивства екс-нардепа Калашникова.