Львівський рагуль переміг в "Самопомочі" ліберала

Гомофобія Садового продиктована не ідейними міркуваннями, а бажанням накапостити з безвізовим режимом
Depo.Влада
11 листопада 2015 10:46
ФОТО: depo.ua
Львівський рагуль переміг в "Самопомочі" ліберала
Львівський рагуль переміг в "Самопомочі" ліберала

"Самопоміч" стала в позу. Не пустимо на українські підприємства содомітів, які зразу їх "окупують", як тільки парламент ухвалить вже окремий закон про те, що роботодавці не повинні припускатися дискримінації за сексуальною орієнтацією. Утім, власне, ця маленька правка може коштувати Україні безвізового режиму, який ЄС і так не охоче планує нам видати як цукерку. ЄС швидше закриє очі на вади закону про Нацагенцію з повернення "неправедно" нажитих активів, ніж поступиться в питанні гомофобії - це для них принциповий, ціннісний момент, який є ідикатором чи є дана держава європейською. Гомофобська Росія - ні. А Україна? Поки виглядає, що також не європейська.

І поведінка "Самопомочі", яка народжувалася і позиціонувала себе як українська ліберальна противага націоналістичній "Свободі", з огляду на таке позиціонування виглядає дещо дивною. Садовий вже варзив усіх своїм містечковим клерикалізмом. Тепер вражає гомофобією. Клерикалізм та гомофобія мало кореспондуються з ліберальною ідеєю. Зрештою, маємо те що маємо - як "Свобода" дискредитувала націоналістичну ідею, так тепер "Самопоміч" дискредитує ліберальну ідею.

Лідер фракції "Самопоміч" Березюк із притаманним йому віртуозним словоблуддям пояснив, що "влада хоче внести антидискрімінаційний закон в Трудовий кодекс УРСР, який зникне через два місяці. В цей час відбувається легальна, проєвропейська дискусія Трудового кодексу, де можна робити все, що завгодно, свідомо дискутуючи з суспільством ті питання, які консолідують людей навколо прав і свобод людей. Кидають цю димову шашку". Яку шашку? Який УРСР? До чого тут проєвропейська дискусія? Питання просте - ЄС чекає цієї правки і крапка. "Візьми і проголосуй". А потім будешь вже займатися "легальною дискусією Трудового кодекса". 

Зрештою, найсумніше не те, що за масками лібералів в "Самопомочі" ховаються махрові гомофоби або хитрі політикани, які бояться роздратувати свого виборця навіть скромною підтримкою "геїв". Найсумніше, те, що "Самопомочі" плювати і на виборців, і на геїв, і на безвізовий режим і її цікавить одна річ - президентський рейтинг Садового проти рейтинга Порошенка. Містечкова логіка звичайного львівського рагуля. Проста логіка - провалений безвізовий режим удар по Порошенко, а відтак - плюс для Садового. А щодо виборців, які чекають безвізового режиму, то у "Самопомочі" заготовані правдоподібні байки - провалили, бо влада корумпована, а не через антидикримінаційну правку. А якщо проблема лише у цій правці, то "Самопоміч" знову скаже, мовляв, погано працюють дипломати Порошенка, бо не змогли переконати європейців, що це все дрібниці. "Самопоміч" веде себе за принципом "баба яга проти" - Мінські домовленості - зрада, антидискремінаційні поправки - зрада, децентралізація - зрада і узурпація і так далі. Одним словом, "візьми і тринди".  

Більше новин політики читайте на Depo.Влада