Львівський нардеп Добродомов створює власну партію

Львівський нардеп-мажоритарник Дмитро Добродомов створює власну партію зі своєї громадської організації "Народний контроль"
Depo.Влада
25 травня 2015 20:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Лівий берег".

"Ми не будуємо партію лідерського типу. Важливо, щоб ініціатива йшла з регіонів. Сьогодні у нас вже 13 місцевих осередків, вісім із них я вже об'їхав", - повідомив сам Добродомов.

Шеф-редактор видання Соня Кошкіна пише, що нова партя буде націлена на участь у місцевих виборах. За її даними, Добродомов ще минулої п'ятниці написав заяву на вихід із фракції "Блок Петра Порошенка".

"Нардеп відповідає: заяву не писав, понад те - навіть з Юрієм Луценком на цю тему ще не розмовляв, зате перераховує претензії, що накопичилися до чинної влади - від правил приватизації до підтримки пана Білоуса на пост глави АМКУ. З переліку випливає - демарш з фракції все ж не за горами", - пише Кошкіна, акцентуючи, що "на виході" компанію Добродомову складуть ще мінімум двоє депутатів-мажоритарників.

"Добродомов - ідеальний, як для Банкової, проект "антиСадовий". Не всі ж Андрію Івановичу у БПП голоси відбирати, треба ж і його комусь "потролити". Елементарно - на заході країни. Добродомов для цього підходить ідеально", - йдеться в статті.

За інформацією видання, активи Добродомова сьогодні курує заступник голови Адміністрації Президента Віталій Ковальчук. Фінансове підживлення, за відомостями окремих джерел, нібито здійснює легендарний "Пупс", патрон "Свободи" Ігор Кривецький.

За даними видання, щодо Ковальчука Добродомов зв'язок фактично підтвердив: "Так, це - мій друг і ми часто спілкуємося". Щодо Кривецького - категорично заперечив: "Я вже не вперше чую цю плітку, але наполягаю на тому, що це - саме плітка, нічого спільного з дійсністю не маю".