Львівський активіст судиться з МВС через російськомовний виступ Авакова

Відомий львівський активіст Святослав Літинський, який є представником громадськості в комісії при прийнятті в нову поліцію, подав позов проти МВС
Depo.Влада
1 вересня 2015 18:09
ФОТО: depo.ua

Активіст вимагає зобов'язати МВС надати йому автентичний переклад державною мовою виступу міністра внутрішніх справ, повідомляє depo.ua з посиланням на zaxid.net.

"Подивився в інтернеті на офіційному YouTube-каналі МВС виступ Арсена Авакова. Наскільки я зрозумів з опису, він щось говорив про нову поліцію. Мене це питання цікавить, я є представником громадськості в комісії при прийманні в нову поліцію, але мені нічого не було зрозуміло", - зазначив він.

Святослав Літинський попросив МВС надати йому автентичний переклад, оскільки, відповідно до законодавства, офіційні структури зобов'язані публікувати інформацію, яка подається недержавною мовою, з автентичним перекладом. Але у міністерстві відмовилися це робити, тому активіст подав до суду.

Тепер Літинський просить суд зобов'язати МВС надати йому автентичний переклад державною мовою виступу міністра внутрішніх справ.
Слухання справи відбудеться 3 вересня у Львівському окружному адміністративному суді. Розгляд призначений на 10:00.

Більше новин України читайте на Життя.depo.ua.